Školski dokumenti
Natječaji za radna mjesta
Video galerija
Info

Rezultati učenika GŠ Ferdo Livadić na 56. regionalnom natjecanju - Jastrebarsko, Samobor, Zagreb, Velika Gorica, 17. - 28. veljače 2018.

UDARALJKE:

TIN ČRETNI                                    I. kategorija                1. NAGRADA

SARA MAPILELE                         II. kategorija                1. NAGRADA

VID PAJIĆ                                       II. kategorija               1. NAGRADA

VITO ČRETNI                                III. kategorija              1. NAGRADA

FRANKO ŠTRBAC                        IV. kategorija             1. NAGRADA

LUKA IVIR                                     V. kategorija                1. NAGRADA

Nastavnik: Goran Gorše, prof. mentor

Uz klavir: Željka Vojvoda, prof.

 

HARMONIKA:

LEON PETRAVIĆ              I. kategorija                            2. NAGRADA

Nastavnica: Marina Flanjak, prof.

 

VIOLONČELO:

EVA JANDRAŠEK             II. kategorija                           1. NAGRADA

MISLAV SERDAR             I. kategorija                            2. NAGRADA

Nastavnica: Nikolna Tičinović Čavrag, prof.

Uz klavir: Antonija Kosić, prof. mentor

 

FLAUTA:

DORA NIZEK                                 I. kategorija                 1. NAGRADA

NIKOLINA HAPAČ                       V. kategorija               1. NAGRADA

BARBARA MEDVED                    III. kategorija              1. NAGRADA

KLARA DEBELJAK                     III. kategorija              2. NAGRADA

Nastavnica: Ivana Štrbac, prof. mentor

Uz klavir: Željka Vojvoda, prof.

 

KLARINET:

NELA BOŠNJAK                II. kategorija               1. NAGRADA

JAN PLEVKO                     V. kategorija               1. NAGRADA

ANA MARIA-KLASAN     III. kategorija              1. NAGRADA

VERONIKA MAROS         III. kategorija              2. NAGRADA

Nastavnica: Vesna Radinčić, prof. mentor

Uz klavir: Lucija Stanec, prof.

 

DOMINIK ANTE STIER   III. kategorija              1. NAGRADA

LUCIJA BOŠKOVIĆ          V. kategorija               1. NAGRADA

            Nastavnik: Mihael Paar, prof. mentor

Uz klavir: Željka Vojvoda, prof.

 

 SAKSOFON:

TOMO ŠTRBAC                             II. kategorija               1. NAGRADA

LOVRO PAJIĆ                               III. kategorija              1. NAGRADA

JAN TOMINIĆ                                III. kategorija              1. NAGRADA

Nastavnik: Aljaž Razdevšek, prof.

Uz klavir: Željka Vojvoda, prof.

VIOLINA:

TANJA FELJA                                IV. kategorija              1. NAGRADA

JANA PELIKAN                             IV. kategorija              1. NAGRADA

Nastavnica: Martina Razum, prof.

Uz klavir: Antonija Kosić, prof. mentor

 

PETRA BARBARIĆ                       IV. kategorija              1. NAGRADA

Nastavnica. Zdenka Japec, prof. mentor

Uz klavir: Lucija Stanec, prof.

 

 

REA VUKOVIĆ                              II. kategorija               2. NAGRADA

Nastavnica: Jasmina Andrašek, prof.

Uz klavir: Antonija Kosić, prof. mentor

 

TRUBA:

JAKOV PRPIĆ                                III. kategorija              2. NAGRADA

Nastavnik: Mario Magaš, prof.

Uz klavir: Željka Vojvoda, prof.

 

TROMBON:

LAURA BABIĆ                               I. kategorija                            2. NAGRADA

Nastavnik: Nenad Grahovac, prof.

Uz klavir: Željka Vojvoda, prof.

 

ROG:

IVANA GUNČIĆ                            I. kategorija                            1. NAGRADA

Nastavnik: Zoran Katić, prof.

Uz klavir: Željka Vojvoda, prof.

 

Čestitamo našim učenicima i njihovim profesorima na izvrsnim rezultatima i želimo puno uspjeha prvonagrađenima na daljnjem, državnom natjecanju u Zagrebu (17.-24. ožujka 2018.)

 

 

 

Ravnateljica

 

Zdenka Merčep, prof.

 

Objavljeno: 02.03.2018.
 
 
naslovna   |   djelatnici   |   odjeli   |   nastava   |   upisi   |   galerija Studio Imago