Video galerija
Maturanti 2016.-2017.
Maturanti 2015.-2016.
Maturanti 2014.-2015.
Maturanti 2013.-2014.
Maturanti 2012.-2013.
Maturanti 2011.-2012.
Maturanti 2010.-2011.
Maturanti 2009.-2010.
Maturanti 2008.-2009.
Maturanti 2007.-2008.
Maturanti 2006.-2007.
Maturanti 2005.-2006.
9. koncert profesora GŠ Ferdo Livadić 2012.
8. koncert profesora GŠ Ferdo Livadić 2011.
Fašnik 2016. Tvoje žice zvuče poznato
Fašnik 2015. Ferdina Galaksija
Fašnik 2014. Bajke iz Ferdine šume
Fašnik 2013. Ferdo Fashion Show
Fašnik 2012. Vampirska simfonija
Fašnik 2011. Sezame - zezame, otvori se!
Fašnik 2010. Za dobra stara vremena
Fašnik 2009. Ljekovita večera u G-duru
Fašnik 2008. Zvukovna olimpijada
Fašnik 2007. Ples sa zvijezdama
Fašnik 2006. Terme Livadich

Video galerija



Koncert u Galeriji Prica 2.6.2017.

 



Koncert u Franjevačkoj crkvi Marijinog uznesenja 1.6.2017.

 



Koncert u Maloj dvorani Vatroslava Lisinskog, 31.5.2017.

 



Koncert u Samoborskom muzeju 30.5.2017.

 



Koncert u Zlatnoj dvorani hrvatskog instituta za povijest 29.5.2017.

 



Koncert u Galeriji Prica 27.5.2016.

 



Koncert u Maloj dvorani Vatroslava Lisinskog 25.5.2016.

 



Koncert u Franjevačkoj crkvi Marijinog uznesenja 23.5.2016.

 



Koncert u Hrvatskom glazbenom zavodu, 24.5.2016.

 



Dani glazbene škole Ferdo Livadić, koncert u Maloj dvorani Vatroslav Lisinski.

 



Dani glazbene škole Ferdo Livadić, koncert u Galeriji Prica Samobor, 29.5.2015.

 



Dani glazbene škole Ferdo Livadić: Svečani koncert - 28.5.2014., Dvorana HGZ
 

 



Dani glazbene škole Ferdo Livadić: Svečani koncert - 27.5.2013., Dvorana HGZ
 

 



Dani glazbene škole Ferdo Livadić: Svečani koncert - 31.5.2013., Galerija Prica, Samobor
 

 



Školski sat, HRT, 30 siječnja 2013.
 

 



Majstori svirači
 

 



SNIMKA svečanog koncerta, Dvorana Hrvatskog glazbenog zavoda, Zagreb, srijeda, 30. svibnja 2012. u 20.00 sati

 
 
naslovna   |   djelatnici   |   odjeli   |   nastava   |   upisi   |   galerija Studio Imago